به نام خداوند بخشنده مهربان

دِژاوو چیست و چه فعالیتی دارد؟

دژاوو یک مارکت اندوریدی همانند سایر نمونه های موجود در ایران

( کافه بازار ، ایران اپس ، مایکت و … ) میباشد که فعالیتش معرفی و فروش اپلیکیشن های ایرانی به دارندگان تلفن های همراه هوشمند می باشد ، با این تفاوت که دژاوو فرصتی را فراهم کرده تا شما به عنوان یک بازاریاب بتوانید از طرح درآمدی دژاوو استفاده کرده و با معرفی و فروش محصولات این مارکت به دیگران درآمد نقدی ، پاداش و شانس شرکت در قرعه کشی های ماهانه را داشته باشید

همچنین شما میتوانید به عنوان یک کاربر معمولی فقط اقدام به دانلود و نصب اپلیکیشن های رایگان مارکت نمایید .

معنی لغت دژاوو چیست؟

رویای صادق یا همان دژاوو ، اتفاقی نادر است . اما زمانی که رخ می دهد به خوبی می توان آن را حس کرد. زمانی که برای نخستین بار قدم به یک شهر جدید می گذارید، امری آشنا به ذهنتان خطور می کند و شما را برای لحظه ای به فکر فرو می برد. با خود می گویید: «حتما قبلا اینجا بوده ام.» اما اینطور نیست.

پس چه اتفاقی باعث به وجود آمدن این حس می شود؟  دژاوو در اصل یک کلمه فرانسوی به معنای «پیشتر دیده شده» است .  حس آشنایی با امری کاملا تازه که در اعماق مغز ما پنهان شده است

آیا ثبت نام بدون معرف ممکن است؟

خیر شما برای ثبت نام باید حتما معرف داشته باشید .

چرا وارد کردن نام کاربری معرف الزامی است؟

در سیستم دژاوو هر شخص باید مشتری شخص دیگری باشد .

چرا دژاوو شماره تماسم را در اختیار مٌعرفم قرار میدهد؟

شماره تلفن شما به جهت معرفی محصولات و راهنمایی های لازم در اختیار معرفت شما قرار میگیرد . چنانچه تمایلی ندارید که شماره تماس شما معرف ارسال شود لطفا از ثبت نام خود داری فرمایید و یا معرف دیگری را انتخاب کنید .

معمولا بازاریابان دژاوو مشتریان خود را از بین دوستان و آشنایان خود انتخاب میکنند که طبیعتاً شماره تماس این افراد در لیست مخاطبان تلفن همراه بازاریابان وجود دارد . چنانچه شخصی شما را از طریق فضای مجازی جهت فروش محصولات انتخاب کرد ، هنگام استفاده از نام کاربری ایشان به عنوان معرف دقت لازم را داشته باشید .

ثبت نام و استفاده از مارکت چه شرایطی دارد؟

برای ثبت نام به جهت استفاده از خدمات و محصولات رایگان و غیر رایگان مارکت دژاوو شما نیاز به معرف و تایید شماره تلفن همراه دارید . ثبت نام در مارکت دژاوو شرایط خاصی ندارد اما بازاریابی و کسب در آمد در دژاوو شرایط و قوانین دارد .

خرید محصولات از مارکت به چه صورت است؟

به جهت خرید اپلیکیشن های مارکت دژاوو ابتدا باید حساب کاربری خود را از منوی شارژ موجودی حساب ، شارژ کنید . ۹% مالیات بر ارزش افزوده به قیمت خرید شما اضافه میشود سپس حساب شما شارژ شده و میتوانید پرداخت های درون برنامه ای اپلیکیشن های انحصاری شرکت ایپرا را با مارکت دژاوو انجام دهید .

چرا باید ۹% مالیات بر ارزش افزوده پرداخت کنم؟

مالیات بر ارزش افزوده مالیاتی است که خریدار هنگام خرید کالا یا خدمات، باید به فروشنده بپردازد و فروشنده کالا و خدمات، این مالیات را در زمانهای معینی به دولت پرداخت میکند. نرخ مالیات بر ارزش افزوده، هرساله از سوی دولت مشخص میشود. این نرخ، درصدی از مبلغ خالص صورتحساب فروش کالا یا خدمات است.

آیا درگاه پرداخت دژاوو مطمئن است؟ به چه اعتمادی اطلاعات بانکی ام را وارد کنم؟

دژاوو از درگاه پرداخت امن و معتبرزرین پال استفاده میکند ، این درگاه واسطه ای میان شما و شرکت ایپرا است . شما میتوانید با جستجوی نام زرین پال در اینترنت درباره اعتبار و امنیت این سیستم تحقیق کنید . همچنین تمای پرداخت ها با سیستم شاپرک انجام میشود و هنگام خرید ، لینک و نام شاپرک در قسمت آدرس سایت قابل مشاهده میباشد .

ضمناً مارکت دژاوو دارای نماد اعتماد الکترونیک است .

دژاوو اپلیکیشن داخلی است یا خارجی؟

امتیازات و حقوق نرم افزار دژاوو مطعلق به شرکت ایده پردازان عصر ارتباطات بوده و این شرکت در ایران فعالیت و حضور دارد .

هدف  این سیستم چیست؟

هدف دژاوو  اشتغال زایی ، کار آفرینی ، ایجاد رونق در بازار فروش اپلیکیشن های کاربردی و خدماتی ، حمایت از استارتاپ ها و توسعه دهندگان ایرانی میباشد .

چطور میتوانم از دژاوو درآمدی داشته باشم؟

وقتی شما مارکت اندرویدی دژاوو را به کسی معرفی میکنید در واقع شما بازاریاب شرکت ایپرا محسوب میشوید و شخصی که از نام کاربری شما به عنوان معرف استفاده میکند مشتری شما خواهد بود . هر بار که این شخص حساب مارکت خود را  به جهت خرید اپلیکیشن های موجود شارژ کند ، شما ۲۰ درصد  از همان مبلغ شارژ شده را به عنوان پورسانت دریافت میکنید . برای مثال مشتری شما حسابش را به مبلغ ۶۰ هزار تومان شارژ میکند . ایشان در حساب کاربری خود ۶۰ هزار تومان اعتبار خرید از مارکت دریافت میکنند و شما ۱۲ هزار تومان پورسانت ، در “حساب پورسانت” خود دریافت میکنید . درست همانند فعالیت سایر بازار یابان و ویزیتور های شرکت ها .

قوانین بازاریابی و کسب درآمد از دژاوو  چیست؟

حداقل سن ۱۸ سال تمام ، داشتن حساب بانکی و شماره شبا . داشتن عکس یا اسکن رنگی خوانا از کارت ملی و شناسنامه .

چطور میتوانم مشتری داشته باشم؟

کافی است زمانی که مارکت دژاوو را به دوستان خود معرفی میکنید ، هنگام ثبت نام ،  ایشان در قسمت معرف از نام کاربری شما استفاده کنند .
این مشتری قادر به تغییر معرف نخواهد بود و تا همیشه مشتری شما باقی خواهد ماند .

چگونه دژاوو مشتری های من را شناسایی میکند؟

هرگاه شخصی در فیلد معرف  صفحه ثبت نام  از  نام کاربری شما استفاده کند ، سیستم ایشان را به عنوان مشتری شما شناسایی خواهد کرد .

دژاوو چرا به ما پورسانت میدهد؟

زمانی که شما بازی یا اپلیکیشنی را به کسی معرفی میکنید ، شما خواسته یا نا خواسته باعث فروش و انتشار بیشترآن اپلیکیشن و در نتیجه درآمد و سود  بیشتر مدیران و صاحبان آن اپلیکیشن شده اید . حال مارک دژاوو سهم شما را از این مشارکت پرداخت میکند .  شما باعث فروش بیشترنرم افزارها و خدمات ما میشوید ، پس دریافت پورسانت حق شماست .

چند مشتری میتوانم داشته باشم؟

نحوه پرداخت پورسانت به چه صورت است؟

جهت دریافت پورسانت ، ابتدا حساب شما باید تایید شده باشد . جهت تایید حساب شما باید احراز هویت شوید و باید عکس یا اسکن شناسنامه و کارت ملی خود را از منوی مشخصات من آپلود کرده باشید .  بعد از برسی و مطابقت دادن  مدارک شناسایی با اطلاعات هویتی شما توسط اپراتور ، ایشان حساب شما را تایید کرده و چراغ وضعیت شما از رنگ زرد ( درحال برسی ) به رنگ سبز ( تایید شده ) تغییر خواهد کرد . بعد از تایید حساب شما میتواند هر هفت روز یک بار درخواست تسویه حساب پورسانت دهید.

چرا باید به جهت تایید حساب کاربری به شما مدارک شناسایی ارئه دهم؟

شما به جهت دریافت پورسانت باید احراز هویت شوید تا شرکت از وجود خارجی شخص شما مطمئن شود . شما بازاریاب ما هستید و قراردادی غیر حضوری با شرکت ایپرا دارید . پس ارائه مدارک جهت احراز هویت برای شما الزامی است . ضمناً این اطمینان به شما داده میشود تمامی اطلاعات شما نزد شرکت ایده پردازان عصر ارتباطات محفوظ بوده و به هیچ عنوان تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی قرار نخواد گرفت .

دژاوو چه مجوز هایی دارد؟

مارکت دژاوو از محصولات شرکت ایپرا ( ایده پردازان عصر ارتباطات ) به شماره ثبت ۵۲۳۰۱۴ در اداره کل ثبت شرکت ها میباشد

 دارای ای نماد ( نماد اعتماد الکترونیک) از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

و نماد ملی ثبت (ساماندهی فضای مجازی) است .

دژاوو استارتاپ نوپایی است که نیاز به زمان برای پیشرفت دارد . سایر مجوز های مورد نظر در مرحله پیگیری هستند و قطعا دریافت این مجوز ها زمان بر خواهد بود

شما میتوانید مدارک و نماد های دژاوو را در صفحه وب سایت مشاهده کنید .

دژاوو حق اشتراک ماهیانه دارد؟

به هیچ عنوان . دریافت هرگونه وجه تحت عنوان حق اشتراک یا اجبار در خرید کاملا غیر منصفانه است و دریافت حق اشتراک و پرداخت پورسانت از مبلغ به شخص دیگر شرعا و قانونا مشکل دارد . دژاوو به هیچ وجه حق اشتراک دریافت نمیکند . چنانچه هر یک از بازاریابان اجباری در خرید به جهت فعالیت بازاریابی یا شرط خرید ماهانه برای شما گذاشند ، این تخلف را به ادمین رسیدگی به تخلفات گزارش دهید (آیدی در بیو کانال تلگرام)

من چند مشتری میتوانم داشته باشم؟

شما میتوانید به تعداد بی نهایت مشتری در مارکت دژاوو داشته باشید .

آیا مشتری من میتواند از لیست مشتریان من خارج شود و به شخص دیگری ملحق شود؟

خیر این امکان برای هیچ شخصی وجود ندارد .

چگونه پورسانتم را دریافت میکنم؟

هرگاه مشتریان شما خریدی انجام دهند ، سیستم مبلغ پورسانت شما را محاسبه کرده و در حساب پورسانت هایتان قرار میدهد . همچنین این تراکنش در همان لحظه از طریق اعلان به اطلاع شما میرسد .

شما میتوانید با ارسال درخواست پرداخت پورسانت طلب خود را از شرکت دریافت کنید .

آیا حساب مارکت با حساب پورسانت تفاوت دارد؟

حساب مارکت صرفا اعتباری است که شما به واسطه آن میتوانید محصولات مارکت دژاوو را خریداری کنید . این اعتبار به هیچ وجه قابل استرداد ، نقد کردن و انتقال به دیگران نیست
حساب پورسانت طلبی است که شما به واسطه فروش از شرکت دارید و میتوانید هر هفت روز یک بار با ارسال درخواست این مبلغ را در حساب بانکی خود دریافت کنید

شرایط ارسال درخواست پرداخت پورسانت چیست؟

قبل از ارسال هرگونه درخواست پرداخت پورسانت ، حساب شما باید تایید شده و چراغ شما به رنگ سبز در آمده باشد . تنها زمانی اطلاعات شما به جهت تایید برای شرکت ارسال میشود ، که شما تمامی مشخصات خود را در منوی مشخصات من  وارد کرده باشید .

چرا هر هفت روز یکبار امکان درخواست تسویه حساب پورسانت وجود دارد؟

زمانی که تعداد فروشنده ها زیاد شود ، امکان پرداخت پورسانت روزانه برای تمام بازاریابان مهیا نخواهد بود . به این دلیل دژاوو محدودیت در ارسال درخواست پورسانت را قرار داده . تسویه حساب به صورت هفته ای معقول و مناسب تر از تسویه حساب روزانه یا ماهانه خواهد بود .

پرداخت پورسانت به چه حساب بانکی ای انجام میشود؟

برای دریافت پورسانت ، حتما باید در منو مشخصات من شماره شبا حساب بانکی خود را وارد کنید . دریافت شماره شبا به دو صورت اینترنتی و مراجعه حضوری به بانک قابل دریافت است .

همچنین در منوی مربوطه لینک وب سایت جهت دریافت شبا آنلاین وجود دارد .

دژاکٌوین چیست؟ (دِژاکٌین) (DejaCoin) 

زمانی که شما شخصی را به عنوان مشتری به ما معرفی کنید از خرید ایشان پورسانت دریافت میکنید . حال اگر این شخص تمایل به استفاده از طرح درآمدی داشته باشد و بخواهد مانند شما فروشنده باشد ، از هر فروشی که انجام بدهد شما ۰% پورسانت دریافت خواهید کرد!!!!
بله تعجب نکنید ، شما در شرکت بازاریابی شبکه ای فعالیت نمیکنید که از شبکه سازی و فروش زیر مجموعه پورسانت دریافت کنید . ایشان صرفاً مشتری شما بوده و خواهند بود و فروش ایشان هیچ ارتباطی به شما نخواهد داشت .

اما شما یک گام به جهت فروش بیشتر محصولات دژاوو برای شرکت ایپرا برداشته اید و این شخص با فروش یک یا چند محصول برای شرکت ، در سیستم به عنوان فروشنده فعال شناخته خواهد شد .
به دلیل اینکه شما نقش دیگری در فروش بیشتر شرکت با معرفی فروشنده فعال داشته اید سزاوار دریافت پاداش از شرکت هستید . بابت هر فروشنده فعالی که به سیستم معرفی کنید دژاکوین (سکه دژاوو) دریافت میکنیددر پایان هر ماه شرکت  ایپرا  بابت هر دژاکوینی که شما از معرفی فروشنده فعال دریافت کرده اید مبلغی را به حساب پورسانت شما واریز خواهد کرد که با درخواست پرداخت پورسانت قابل تسویه حساب خواهد بود .

آیا میتوانم چند بار ثبت نام کنم؟

شما فقط یک بار مجاز به ثبت نام در مارکت دژاوو هستید . کد ملی شما در سیستم برسی خواهد شد چنانچه ثبت نام قبلی با شماره ملی شما صورت گرفته باشد شما قادر به ثبت مجدد کد ملی نخواهید بود . و درصورتی که کد ملی اشتباه وارد شود به علت مغایرت در اطلاعات ورودی با  مدارک شناسایی ،  حساب شما تایید نخواهد شد لطفا هنگام ثبت نام دقت فرمایید .

من میتوانم با مشخصات فرد دیگری ثبت نام کنم؟

به همین دلیل است که دژاوو از شما تصویر مدارک هویتی درخواست میکند .  هیچ کس مجاز نیست با اطلاعت شخص دیگر ثبت نام کند . و چنانچه شخصی با مدارک هویتی شخص دیگری ثبت نام نماید هنگام واریز پورسانت به مشکل بر خواهد خورد ، زیرا اطلاعات شماره حساب بانکی  با مشخصات وارد شده در سیستم مطابقت داده خواهند شد .

به چه علت هایی ممکن است حساب کاربری تعلیق شود؟

چنانچه تخلفی از جانب شما گزارش و تایید شود یا چندین باراقدام به وارد کردن اطلاعات اشتباه کنید حساب شما معلق خواهد شد .

اگر حسابم تعلیق شد چه کنم؟

چنانچه حساب شما تعلیق شد میتوانید با ارسال تیکت از طریق کانال تلگرام دژاوو دلیل این محدودیت را جویا شوید .

رفع تعلیق چقدر زمان بر خواهد بود؟

رفع تعلیق نیازمند برسی کارشناس مربوطه میباشد و چند روز کاری زمان خواهد برد

آیا میتوانم حساب کاربری ام را در دژاوو حذف کنم؟

فعلا امکان حذف حساب کاربری ( دیلیت اکانت ) در دژاوو وجود ندارد

روال قرعه کشی های دژاوو به چه صورت است؟

قرعه کشی در صفحه رسمی اینستاگرام مارکت دژاوو با آیدی @dejavuapps  به صورت زنده پخش خواهد شد و کد برنده به وسیله توپ اعداد  و گردانه انتخاب خواهد شد .

شما میتوانید از منوی قرعه کشی و جوایز کد های شانس خود را مشاهده کنید و ناظر قرعه کشی زنده باشید .

  امیدواریم شما هم یکی از برندگان خوش شانس جوایز دژاوو باشید .

کد های قرعه کشی به چه صورت قابل دریافت هستند؟

کد های شانس از خرید هایی که مشتریان مارکت دژاوو انجام میدهند به دست می آید . فروشندگان و بازاریابان  با دریافت هرچه بیشتر این کد ها شانس خود را برای برنده شدن جوایز بیشتر میکنند .

هر بار که شخصی حساب کاربری اش را به مبلغ ۵۰ هزار تومان  شارژ کند ۳ کد قرعه کشی دریافت میکند و فروشنده (معرف ) این شخص بابت این فروش علاوه بر دریافت پورسانت ۴۰  درصدی ، ۱ کد شانس شرکت در قرعه کشی دریافت میکند  (تعداد کد های دریافتی در خرید های ۱۰۰ هزار تومانی دو برابر میشوند) .

چطور میتوان از صحت و عدم تقلب در قرعه کشی ها مطمئن شد؟

بهترین روش جهت نبودن شبهه در صحت قرعه کشی هایی که انجام میشود این است که مشتری از قبل،  کد شانس شرکت در قرعه کشی  را دریافت کند . شما میتوانید پس از پایان قرعه کشی کد برنده را با کد های خود مطابقت دهید . در صورت برنده شدن قرعه کشی از شرکت ایپرا با شما تماس گرفته خواهد .

اگر شخصی با من تماس گرفت و گفت شما برنده جایزه دژاوو شده اید چه کنم؟

شرکت ایپرا برای تحویل جایزه به شما ، به هیچ عنوان وجهی یا شماره کارت از شما درخواست نخواهد کرد و روند تحویل جایزه به صورت حضوری خواهد بود ، لطفا دقت کنید به هیچ وجه اطلاعات بانکی یا شخصی خود را در اختیار اشخاصی که به جهت کلاهبرادی و سواستفاده از نام این شرکت با شما تماس گرفتند قرار ندهید و این موضوع را سریعا از طریق ادمین رسیدگی به تخلفات با آیدی تلگرام @dejavu_advice در میان بگذارید . حتما کد قرعه کشی خود را با کد های برنده اعلام شده در کانال تلگرام ، صفحه اینستاگرام ، منوی قرعه کشی و جوایز ( برندگان دوره های قبلی ) و وب سایت دژاوو مطابقت دهید .

به امید موفقیت شما در این تجارت

دِژاوو ، حس واقعی رویای تو

دریافت فایل pdf این مستند :

http://www.dejavuapps.ir/wp-content/uploads/2018/03/FAQ.pdf